Podporte nás

Slovenský cykloklub je od svojho vzniku viaczdrojovo financovanou organizáciu a jeho ročný rozpočet sa skladá zhruba z 8 až 10 hlavných zdrojov ako napríklad ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu, samosprávne kraje, europrojekty, súkromní donori a podobne. Na svoju základnú činnosť však nedostáva žiadnu podporu a na svoju réžiu si musí zarobiť ako každý iný podnikateľský subjekt.

Podporiť našu organizáciu, naše regionálne kluby či rozvoj cykloturistiky a samotné značenie cykloturistických môže naozaj každý. Viete nás podporiť finančne, materiálne či hoc aj prácou. Prispejte finančne a staňte sa našim patrónom. Boli by ste radi, aby niektorá cykloturistická trasa niesla vaše meno alebo by ste radi mali na cyklosmerovníku vaše logo? Radi by ste prispeli materiálom alebo vybavením? Chceli by ste zorganizovať brigádu a pomôcť napríklad s čistením vybranej trasy či chce vaša firma zorganizovať originálny team building? Aj to sú možnosti ako viete podporiť Slovenský cykloklub. Budeme radi ak nás oslovíte a stanete sa jedným z našich partnerov. Ďakujeme.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykle

Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.