Malokarpatský cykloklub Trnava

Čajkovského 17
917 08 Trnava
predseda: Igor Naništa
tel.: 033-3734641
e-mail: info@mkck.sk, nanista.i@gmail.com
web: www.mkck.sk

Malokarpatský cykloklub je partia amatérskych cyklistov – nadšencov, vyznávačov cykloturistiky, ktorí majú spoločný cieľ: relaxačnú cyklistiku a spoznávanie krajiny zo sedla bicykla. Poslaním klubu je motivovať svojich členov a sympatizantov stráviť čo najviac času v sedle bicykla nie preto, aby sa nabehalo čo najviac kilometrov, ale aby čas strávený na bicykli bol prínosom pre duševnú pohodu a aby sa spojil pohyb na čerstvom vzduchu s poznávaním prírody a jej krás v spoločnosti dobrej partie.

Začiatkom každého leta organizuje klub akciu masového charakteru Karpaty Tour, ktorej trasa dlhá 125 km pretkáva pohorie Malých Karpát, no okrem toho členovia klubu radi objavujú krásy myjavských kopaníc, Bielych Karpát, Javorníkov, Tatier a vôbec každého krásneho kúta našej krajiny, ale aj za riekou Moravou krásy Českej republiky, rakúske Neusiedlerske jazero či krajiny ako Korzika, Sardínia, Sicília, Elba,..).

Každý, koho srdce bije pre takýto životný štýl, je u nás vítaný a radi ho na našich akciách uvidíme.


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykle

Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.