MTB Bratislavský maratón

Spoločne s vydavateľstvom Sportmedia, ktorá organizuje aj Bikefest v Kálnici spolupracujeme na organizácii MTB Bratislavského maratónu. Podobne ako pri Bikefeste, aj pri tomto maratóne máme na starosti kompletné zabezpečenie pretekov v lesoch Malých Karpát.

Pre účastníkov sú pripravené tri trate. Najdlhšia má 80 km a takmer 30 km vedie po krásnych singletrackoch. Zázemie preteku sa nachádza v amfiteátri v mestskej časti Rača, kde nájdu cyklisti všetko potrebné. Rovnako ako pri maratóne na Bikefeste, aj pri Bratislavskom majú členovia SCK štartovné zadarmo. Aj počas týchto pretekov nájdete v areáli amfiteátru náš stánok, kde poskytujeme návštevníkom akcie informačný servis k cykloturistike na Slovensku.

Kompletné info nájdete na webe: https://www.bratislavskymtbmaraton.sk


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykle

Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.