21. Národný zraz cykloturistov, Humenné

Záväzná prihláška na 21. Národný zraz cykloturistov, Humenné

21. Národný zraz cykloturisov Humenné 

Slovenský cykloklub každoročne organizuje národný zraz cykloturistov, vždy v spolupráci s niektorým z regionálnych klubov SCK a vždy v inom regióne Slovenska. V roku 2023 sa tento zraz uskutoční v spolupráci s najmladším klubom  – Slovenským cykloklubom Humenné.

REGISTRÁCIA UKONČENÁ

Môžete sa tešiť na 4-dňový cyklopobyt so zaujímavým programom a skvelými sprievodcami. 

OD 30.5.2023 JE MOŽNÁ REGISTRÁCIA UŽ IBA BEZ UBYTOVANIA. 

Termín cyklozrazu: 15. – 18. jún 2023

Zázemie cyklozrazu bude v Hoteli Alibaba *** v Humennom na Námestie slobody 21.

Program cyklozrazu: 

  • každý deň vás bude čakať jedna zaujímavá trasa vhodná pre MTB cyklistov spolu so sprievodcom,
  • zaujímavý program na trasách (návšteva skanzenu, Sninské rybníky, Iľovnícky hrebeň, VN Zemplínska Šírava, Vihorlat),
  • každý deň večerný program (Expedičná kamera, komentovaná prehliadka mesta Humenné, diskotéka s DJ a tombolou),
  • ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli Alibaba v centre Humenného so super stravou.

Celý program k stiahnutiu dostupný tu: PROGRAM CYKLOZRAZ 2023. Program aj spolu s ostatnými náležitosťami dostane každý účastník do e-mailu.

Trasy:

  • Piatok 16.6.2023 – 66,7 km (prevýšenie 1 262/1 262 m). V piatok nás čaká Snina cez Iľovnícky hrebeň (pre menej zdatných cykloturistov je pripravená aj alternatívna popod hrebeň po šotolinách). Občerstvenie v reštaurácii Herkules, Snina alebo na Sninských rybníkoch. Link na trasu: https://sk.mapy.cz/s/gasuguvube
  • Sobota 17. 6. 2023 – 77,0 km (prevýšenie 1 306/1 306 m) – výšľap na najvyšší vrch sopečného pohoria Vihorlatské vrchy – Vihorlat (1 076 m .n m.). Okrem Vihorlatu sú lákadlom na trase: VN Zemplínska Šírava, ruiny kostolíka pod Senderovom, Viniarske jazero a Viniarsky hrad. V prípade, že by nám výstup na Vihorlat nebol umožnený, je na tento deň pripravená alternatíva, o ktorej budeme vopred informovať každého účastníka e-mailom.  Link na trasu: https://sk.mapy.cz/s/habukulebe
  • Nedeľa 18. 6. 2023 – 27,3 km (prevýšenie 809/809 m). V nedeľu nás čaká oddychová trasa na prvej cykloturistickej trase SCK Humenné – Grófka trail so zástavkou v Skanzene Humenné. Link na trasu: https://sk.mapy.cz/s/bulucalapu
  • Všetky trasy sú vhodné iba pre MTB bicykle. Na trasách budú skúsení sprievodcovia. Prekvapením zrazu budú trailové zjazdy, o ktorých sa dozviete na mieste. Trasy spolu online dostupné cez portál mapy.cz. 

REGISTRÁCIA UKONČENÁ

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

Prosím o uvedenie FA údajov, na ktoré bude vystavená faktúra za pobyt. V prípade, že by ste chceli mať FA spolu s niekým alebo pod hlavičkou klubu, prosím napíšte informáciu priamo na office@cykloklub.sk, 0910 645 443.

KONTAKT:

UPOZORNENIE: Podmienkou jazdenia na 21. Národnom zraze cykloturistov v Humennom je súhlas so všetkými podmienkami jazdenia. V prípade jazdcov mladších ako 18 rokov je potrebné doniesť toto prehlásenie s podpisom rodiča alebo zákonného zástupcu! Toto prehlásenie odošleme jazdcovi na jeho e-mail do 5 pracovných dní od úspešnej registrácie. 


https://www.biker.sk/ https://www.skoda-auto.sk/ https://trekbikes.sk/3-bicykle

Všetky publikované dáta na portáli sú určené na nekomerčné použitie pre občiansku verejnosť, turistov a návštevníkov Slovenska. Dáta sú chránené v zmysle autorského zákona, sú majetkom Slovenského cykloklubu. Ich ďalšie použitie a šírenie je možné iba s písomným súhlasom Slovenského cykloklubu.