Vďaka partnerstvu so značkou Origos prinášame ďalší benefit pre našich členov, ktorý ocenia predovšetkým rodičia s deťmi. Pýtate sa prečo? Ak ste členom, odteraz si môžete v Origose zakúpiť kvalitný cyklovozík od značky S´COOL s 10% zľavou.

Šport s deťmi nikdy nebol jednoduchší

Vďaka cyklovozíkom S´COOL TaXXi Elite si viete spoločne s deťmi užiť viacero druhov športov. Či už preferujete bicyklovanie, behanie, turistiku, prípadne in-line korčuľovanie, cyklovozík zvládne všetko. Taktiež je vhodný pre milovníkov prechádzok, s radosťou sa s ním viete vybrať do prírody alebo mesta.

Momentálne, na e-shope spoločnosti Origos si môžete vybrať z troch farebných variantov cyklovozíkov, pričom v ponuke majú cyklovozíky pre jedno alebo dve deti. Cyklovozík má precízne pruženie, ktoré zabezpečí komfortné cestovanie a dokáže eliminovať nerovnosti na cestách a mimo ciest. Vďaka veľkým bočným oknám, môže dieťa vidieť okolitý svet počas jazdy. Komfortné sedenie s 5 bodovým magnetickým pásovým systémom zabezpečuje, aby bolo dieťatko v bezpečí počas celej jazdy.

šport s cyklovozíkom

Čo na tí najmenší zákazníci?

Aktívne využitie voľného času je v súčasnosti dôležité ako tak pre rodičov, tak i pre ich deti. O to je krajšie, ak viete svoje hobby skĺbiť i s časom, ktorý strávite so svojimi deťmi. Vďaka cyklovozíku môže byť vaše dieťa súčasťou vášho hobby a uvidíte, že úsmev na ich tvári vás presvedčí o dobrej investícii.

Ak máte doma bábätko a cyklovozík je vašim snom, nemusíte zúfať. Aktuálne naskladnili aj takzvané miminkovníky, ktoré sú určené aj pre drobné detičky. Vďaka tomu skĺbite všetko v jednom. Vy si zašportujete a vaše dieťa sa bude mať nonstop na čo pozerať.