Slovenský cykloklub srdečne všetkých pozýva na Raňajky pre cyklistov, ktoré sa uskutočnia už 7. júna 2024 pri meteorologickej stanici pri Kolonádovom moste v Piešťanoch. Raňajky sa budú podávať od 7:00 do 10:00 hodiny alebo do „vypapania“ zásob.

NAŠTARTUJEME SPOLOČNE DEŇ UŽ 7. JÚNA

Po úspešných minulých ročníkoch sa i v tomto roku budú v Piešťanoch konať Raňajky pre cyklistov. Stretneme sa 7. júna pri meteostanici pred Kolonádovým mostom, aby sme spoločne naštartovali deň. Pre cyklistov, kolobežkárov, korčuliarov ale i chodcov bude pripravené drobné občerstvenie, káva, čaj či minerálka.

Raňajky sú základom úspešného dňa! Tohto hesla sa v Slovenskom cykloklube držia už tretí rok a preto budú raňajky naozaj bohaté. Vďaka skvelým lokálnym partnerom si budete môcť pochutnať na výborných bagetkách z Pekárničky POEM, či na kávičke z Pražiarne kávy Classic coffee. Ponuku od partnerov doplnia koláčiky, sladké i slané pečivo z lokálnych pekárni, voňavý čaj, ovocie.

Tohtoročnou novinkou je program pre detským návštevníkov, raňajkynavštívi maskot Kubík, deťom prinesie dobrú náladu, nejakú tú maškrtu a veselé odmeny.

ČO VIAC DODAŤ?

Slovenský cykloklub v tomto roku oslavuje 30 rokov svojej pôsobnosti. Desiatky rokov vykonáva svoju dlhoročnú činnosť priamo z Piešťan, kde má svoje sídlo. „Našou primárnou činnosťou je realizácia, obnova a udržiavanie cykloturistického značenia na Slovensku. Stojíme za tisíckami kilometrov cykloturistických trás, inak tomu nie je ani v okolí Piešťan. Náš značkársky život si ozvláštňujeme organizáciou podujatí pre širokú verejnosť. Raňajky pre cyklistov budeme organizovať už tretí rok a teší nás záujem zo strany piešťanských cyklistov a širokej verejnosti a mesta. I tento rok sú všetci srdečne vítaní,“ uviedla Lucia Bagová, organizátorka podujatia. V stánku sa okrem raňajok môžete dozvedieť zaujímavé informácie z oblasti cykloturistiky a cyklistiky nielen z okolia Piešťan, ale z celého Slovenska.

Hlavným partnerom podujatia je Mesto Piešťany. Podujatie bude organizované s finančnou podporou Mesta Piešťany. Podujatie podporili: CykloKubík, Budiš, Classic coffee Piešťany, Pekárnička POEM.

Pridajte sa k nám, potvrďte svoju účasť v udalosti na sociálnej sieti Facebook - KLIKAJ TU.

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na Vás!