Aktuality


Fotografi a vydavatelia pracujúci na knižnej edícii Čarovné Slovensko dali dohromady najkrajšie zábery na Slovensko zo súčasnosti, ale i z predošlých rokov. Vytvorili tak päť a pol minútový dokumentárny film, ktorý sprístupnili verejnosti na YouTube kanáli.
Sčítacie zariadenia poskytujú užitočné dáta o vyťaženosti jednotlivých cykloturistických trás v reálnom čase. Tento prístroj predstavuje jeden z nástrojov sledovania počtu cyklistov na určitých úsekov.
Už od konca júna prebieha v Žilinskom kraji obnova cykloturistických trás. Stretnúť tak môžete značkárov priamo v teréne.
Už 19. 8. – 22. 8. 2021 sa uskutoční 19. ročník Národného zrazu cykloturistov. Program bude bohatý nielen na cykloturistiku, ale i na kultúrne vyžitie.
V týchto dňoch sme „zfinišovali“ spracovanie nových Cykloturistických noviniek. Snažili sme sa pre vás pripraviť naozaj zaujímavé čítanie.
Poltár a jeho okolie budete mať možnosť uvidieť z neba už čoskoro. Fotopublikácia má pomôcť rozvoju domáceho cestovného ruchu.
Bytča a jej okolie budete mať možnosť uvidieť z neba už čoskoro. Fotopublikácia plná leteckých pohľadov má pomôcť rozvoju domáceho cestovného ruchu.
Spolupráca so značkou Origos prináša ďalšie benefity pre členov Slovenského cykloklubu. Značka Origos prevádzkuje e-shop a kamennú predajňu so štýlovými a originálnymi cyklo kúskami.
Slovenský cykloklub Humenné sa spolupodieľa na organizácii nočnej časovky jednotlivcov na horských bicykloch v lesoparku…