Cyklistické rukavice by nemali chýbať vo výbave žiadneho cyklistu či cykloturistu. Plnia dôležitú úlohu, chránia dlane pred chladom, odreninami, otlakmi a hlavne držia ruky v pohodlí a zabraňujú kĺzaniu rúk pri úchope riadidiel.

Značka Origos sa riadi mottom: „Bezpečne a v každom ročnom období.“ Ich cieľom je byť súčasťou aktívneho spôsobu života človeka od detstva až po dospelosť. V rámci partnerskej spolupráce značka Origos prináša pre našich členov benefit vo forme zľavy na vybrané produkty.

Logo ORIGOS

Drž svoje ruky v bezpečí...

Značka Origos má vo svojej ponuke viacero produktových rád cyklistických rukavíc, medzi ktoré môžeme zaradiť obľúbené rady COMFORT LINE, ACTIVE LINE alebo BIOXCELL. Pre členov Slovenského cykloklubu a členov regionálnych klubov pripravila značka Origos 10% zľavu na dámsku a pánsku kolekciu od nemeckého výrobcu Chiba.

Ako zľavu uplatniť? Pri objednávke je potrebné zadať unikátny kód a do poznámky uviesť registračné číslo člena.

Ako si správne vybrať rukavice?

Najdôležitejšie je vybrať si také rukavice, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Či už sa rozhodnete pre krátkoprsté alebo dlhoprsté. Výhodou dlhoprstých je, že pri páde chránia nie len dlaň ale i prsty. V letných mesiacoch sú vhodnejšie rukavice z čo najpriedušnejšieho materiálu, v zimných mesiacov je práve naopak vhodné dbať na to, aby boli ruky čo v najvyššom teple.

Potrebné je však vybrať si rukavice správnej veľkosti. Rukavice musia správne sedieť, aby sa ruka príliš v rukavici nehýbala a netvorili sa tak mozole na dlaniach. Pre vyšší komfort venujte pozornosť tomu, ako je vyrobená časť rukavice, ktorá pokrýva dlaň. Výrobca Chiba dbá na vysoký komfort a preto v ich ponuke nájdete i rukavice s gélovou výstelkou, čím sú pre cyklistu pohodlnejšie.

V Origose si nájde cyklistické rukavice naozaj každý...

V produktovom portfóliu Origosu si nájde cyklistické rukavice naozaj každý. Vo svojej ponuke majú detskú, dámsku i pánsku kolekciu. Rukavice sú vyrobené z elastických a priedušných materiálov pre dokonalé prispôsobenie a optimálne odvetrávanie. Sú vyrobené tak, aby zaručili čo najvyšší komfort a bezpečné uchopenie riaditeľ.

Vybrať si viete z dlhoprstým i krátkoprstých rukavíc, letných či zimných variantov. Ku každému produktu sú na e-shope prezentované bližšie špecifikácie, vďaka čomu si viete vybrať rukavice „na mieru“ priamo pre vás.

Každý člen Slovenského cykloklubu obdrží e-mail s informáciou ako si vie zľavu v Origose uplatniť. V prípade nejasností nás však môžete kontaktovať e-mailom na office@cykloklub.sk alebo obchod@origos.sk.