Slovenský cykloklub plánuje v tomto roku spoluorganizovať s Chatou Bradlo nové podujatie, nultý ročník Časovky na Bradlo, memoriál Jána Noska.

Časovka už v septembri

Časovku na Bradlo budeme organizovať Chata Bradlo v spolupráci so Slovenským cykloklubom, mestom Brezová pod Bradlom a miestnym klubom Bradlo Bike. Hlavným partnerom podujatia bude značka PROCYCLING. Samozrejmosťou sú i ďalší partneri.

Podujatie sa uskutoční 17. septembra 2022 (sobota) s predpokladaným štartom od 10:00. Registrácia účastníkov bude prebiehať v ranných hodinách na námestí v meste Brezová pod Bradlom. Pre účastníkov sú pripravené dve trasy a to cestná časovka (4,4 km, prevýšenie 268 m) a MTB časovka (4,9 km, prevýšenie 268 m). Obe trasy budú štartovať na námestí v meste Brezová pod Bradlom a cieľ bude pod mohylou M. R. Štefánika.

Zázemie pre účastníkov bude vytvorené na Chate Bradlo, kde ich bude čakať malé občerstvenia a taktiež tu bude prebiehať vyhodnotenie súťaže. Aktuálne "pilne ako včielky" pracujeme na propozíciách a detailoch podujatia. Všetky potrebné informácie o registrácii uverejníme koncom apríla na webe Slovenského cykloklubu a ostatných partnerov.

Určite sa máte na čo tešiť :)